Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні транспортування замовляють приватні клієнти, компанії, виробники. Така робота затребувана в Україні. Дуже якісні вантажоперевезення організує наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можливо замовити транспортування багажів різного призначення, розмірів та обсягу. Ми гарантуємо високу якість послуг, результативність та приємні розцінки.

Наші послуги

Наша автотранспортна компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ має великий виробничий досвід в ​​організації вантажних перевезень. Ми гарантуємо цілість перевезених цінностей, товарів, речей. Наш підприємство розташовується у Столиці, транспортування багажів здійснюється по столиці України, а ще в інші міста країни.

У цієї компанії функціонують грамотні вантажники, шофери, перевізники. Це спеціалісти, які мають великий досвід в області транспортування вантажу. В автопарку є транспортні засоби різної потужності. Це допомагає мінімізувати вкладення замовника. Доставка вантажіввиконується на привабливих обставинах:

 • Оформити замовлення на міські та міжміські перевезення вантажів можна за цікавими тарифами.
 • Використовуються нові автотранспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними пристроями.
 • На нашому порталі вантажоперевезень можна оформити замовлення на транспортування багажів різного призначення у зручний час. Заявки приймаються у режимі 24/7.
 • Окрім водія з особистим вантажним авто у Києві у нас можливо замовити тару, компонування та демонтаж, розвантаження та підйом на поверх.
 • При проведенні автоперевезення багажу застосовуємо персональний підхід. Підбирається добрий маршрут авто вантажоперевезення, логістика ретельно продумується.
 • Вартість послуги перевезення вантажів фіксована, не |змінюється у протягом виконання заявки .

Серед ресурсів вантажоперевезень наш проект максимально просто описує процедуру доставки, розцінки та умови. Щоб доставити вантаж з невеликими витратами, наш менеджер допоможе підібрати відповідний вид транспорту. Попутна доставка зменшує вартість вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша фірма надає послуги вантажного таксі на привабливих критеріях. Крім багажів, товарів транспортний засіб може провезти також клієнтів. Майже завжди близько з водієм залишається 2 вільні місця. Це дає можливість супроводжувати вантаж. У нас можливо замовити мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Таксі для вантажних транспортувань нашої команди розрізняється поруч переваг:

 • Вантаж. таксі подається за позначеним місцем протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 клієнтів. Якщо набрати бригаду вантажників, то для пасажира виділяється одне місце.
 • Таксі перевезення вантажів може переміщати незначні вантажі, наприклад, одну пральну машину.
 • Обходится вантажне таксі у Києві недорого. Розрахунок ціни робиться по протяжності, що проїжджає автомобіль, а не за витраченим часом.

У нас можливо оформити замовлення на дешеве вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми перевеземо багаж та клієнтів з аеродрому або вокзалу, протягом транспортування, обладнання з супермаркетів та будівельних он-лайн магазинів, домашню техніку.

Переїзд

Доби завезти багаж на нове місце, потрібна складна організація транспортування . Наша організація має значний досвід у цій області. Ми здійснимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших мегаполісах України.

Ми виробляємо транспортування під ключ у режимі 24/7. Наше підприємство гарантує, що всі речі будуть професійно завантажені в транспорт. У період транспортування майна у Києві та інших містах продумується шлях. Це гарантує швидку, безпечне транспортування. У нас є все необхідне, щоб перевезти офіс, магазин, індустріальний об’єкт. Можна замовити дачний або квартирний переїзд під ключ. Всі проблеми, відповідальність за безпеку речей, обладнання приймає наше підприємство. Також можна оформити замовлення на переїзд в інше місто.

При організації перевезення майна у Києві наша компанія застосовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Ще у нашій службі переїзду є вантажний транспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні перевезення вантажів по Україні

Попутні вантажоперевезення допомагають оптимізувати витрати клієнта. У нашій компанії можливо оформити замовлення на вантажоперевезення по Україні до 2 тонн, ціна яких буде оптимальною для клієнта. Транспорт, який перевозить речі, товари стане заїжджати попутно до декілька мегаполісів. Це добре знижує собівартість послуги для споживача.

На нашому сайті можливо замовити вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти країни. Ми відправимо різні види продуктів, майно, цінні речі, за винятком небезпечних та нелегальних. Наші співробітники організуємо вантажоперевезення в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні вантажоперевезення можливо оформити замовлення на для таких цінностей:

 • будматеріали;
 • обладнання;
 • металеві конструкції, конструкції з металу;
 • персональні приладдя;
 • меблі, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • обладнання;
 • продовольство;
 • інше.

Вантажоперевезення у Львів, Київ, Рівне та інші населені пункти виконуються дуже швидко. Вартість залежить від типу та обсягу вантажу, віддаленості пункту прибуття, складності процесів з завантаження і розвантаження і т. д.

Автомобільні перевезення

Однією з поширених послуг у великих містах стала авто транспортування. Логістика продумується з обліком вантажу, автотранспортної розв’язки, надійності та багатьох інших причин. По різному адресі здійснюється швидка транспортування будматеріалу, побутової техніки, предметів меблів та інших товарів.

Наприклад, можна зарезервувати транспортування з Епіцентру або іншого гіпермаркету у комфортний для вас час. Немає сенсу довгий час чекати, щоб транспортувати холодильник або пральну машину. В різний район населеного пункту покупки будуть завезені у короткі строки. У нас точно також можна замовити транспортування негабаритних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми виконаємо транспортування меблів, влаштуємо перевезення особистих багажів, сейфів, обладнання. Вартість залежить від наступних факторів:

 • вага та розмір предмета;
 • період виконання замовлення;
 • присутність особливих вимог у товару (тендітний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • протяжність;
 • особисті прохання клієнта;
 • застосування спеціальних заходів щодо забезпечення безпеки багажу.

Рахунок часу виконання роботи стартує з початку приїзду транспортного засобу на адресу, де здійснюється завантаження. Фірма має значний практичний досвід перевезення тендітних, швидко псуються товарів, предметів меблів, скляних та дзеркальних виробів. Ми даємо гарантію на, що багаж будуть привезені оперативно, без пошкоджень.

Міжнародні вантажоперевезення

Іноді перемістити власні речі або продукти потрібно за межі України. У цьому випадку організовується міжнародне перевезення вантажів. Приготування вимагає ретельного планування маршруту, складання потрібних свідоцтв. У нас замовляють міжнародні транспортування в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми приймаємо заявки від індивідуальних та юридичних осіб.

При організації міжнародних вантажоперевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави потрібно підготувати товарну накладну . Співробітники нашої компанії можуть ретельно упакувати майно, цінні речі. Всі елементи міцно зміцнюються у кузові транспорту. Це гарантує безпеку ТМЦ споживача. Під час виконання міжнародних перевезень до Угорщини або іншої країни можна замовити такі автомашини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (передбачено 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов автомобіля об’ємом 10 м2 (для клієнтів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Вартість міжнародних перевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави підрахує наш консультант по телефону. Менеджер враховує характеристики, обсяг багажу, особливості маршруту та ряд інших факторів.

Грузчики

Під час переїзду, перевезенні різних цінностей, персональних речей роблять замовлення на сервісні послуги вантажників. Наші співробітники мають значний досвід у проведенні подібних робіт. Це допомагає виключити деяких промахів. Вантажник не тільки застосовує фізичну силу, а й оцінює правильність захоплення, перевезення елементів. Часто експертам доводиться використовувати підйомну техніку, управління якої також вимагає відповідних навичок та навичків.

У нашій компанії можливо оформити замовлення на сервіс вантажників у Києві та інших містах України. У разі ми надішлемо на об’єкт складських робітників, такелажників, які грамотно занурять і розвантажать габаритні, негабаритні багажі, товари, професійно закріплять системи, інші матеріальні цінності у кузові. Наші вантажники в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших населених пунктах виконають такі роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка предметів меблів та оргтехніки по зонах;
 • упаковка;
 • розбірка та установка меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

У нас точно також можна придбати навантажувально-розвантажувальні роботи у Києві та інших населених пунктах. Ми виконаємо заявки будь-який складності. На нашому сайті можна замовити послуги вантажників у Києві відразу або на конкретний час. Оплата нараховується погодинно.

До нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються клієнти для оренди співробітників для переїзду квартири, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного сміття. Наші фахівці мають хорошу підготовку, проходять належнінавчання. Це дає можливість нам вирішувати задачі різної складності.

Пакувальні матеріали

Перед транспортуванням ТМЦ та особистих предметів їх необхідно упакувати. Це дуже знижує можливість їх псування. Плівки, картонна упаковка для вантажоперевезень оберігає поверхні від подряпин, сміття, забруднення, впливу рідкості та інших несприятливих факторів.

Важливо упаковувати роздільні елементи або конструкцію цілком. Персональні майно при переїзді необхідно упаковувати у картонні ящики для вантажоперевезень. Внутрі може враховуватися спеціальний компонент, закриває товар та речі від різних впливів. При необхідності наші співробітники упакують ТМЦ у відповідності з діючими стандартами.

Ми пропонуємо безумовно складувати перед транспортуванням дивани, крісла, стільці та іншу меблі, матраци, вироби з тканинною та шкіряною обивкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна тара. Коли вантаж специфічний, наша фірма порекомендуємо відповідні матеріали. На нашому сайті можна придбати упаковку в Києві таке:

 • Гофрокартон для вантажоперевезень. Це дешевий, але надійний матеріал, який виготовляється у вигляді куточків, коробок. Гофрокартон несприйнятливий до навантажень, міцний та універсальний. Ящики з цього матеріалу можливо встановлювати одну на іншу. Як правило в упаковки з гофрокартону складають посуд, невеликі побутові предмети та техніку, елементи інтер’єру, одяг, іграшки, книги і т.д.
 • Коробки з товстого гофрокартону або дерева використовують при перевезенні неміцних цінностей, зокрема, предметів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а також чутливої до пульсацій техніки. Така тара розрахована на великі навантаження.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для перевезення вантажів. Вид матеріалу експлуатується для неміцних об’єктів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково запобігає ТМЦ від розривів при перевезенні у коробках або без них.
 • Стрейч-плівки для упаковки предметів. Застосовується для безпеки побутових приладів, елементів інтер’єру. Матеріал застосовується для загортання кухонного посуду, техніки та інших предметів різного розміру.

Ми видамо матеріали для пакетування невеликих і великих технічних рішень, предметів. Наші консультанти допоможуть вибрати оптимальний спосіб.

Вивіз сміття

Після побудови або ремонтних робіт залишається немало бруду. Це демонтована обробка та частини, витрачені пакети від матеріалів і т. д. Для того, щоб дуже швидко прибрати об’єкт, замовте у нашій компанії вивіз будівельного сміття у Києві або інших містах України. Потрібно не забувати, що викидати дані відходи та сміття у звичні сміттєві контейнери заборонено.

Наша компанія здійснить вивіз будівельного сміття на приготовлений для цього полігон. У нас можна оформити замовлення разову послугу або укласти договір на постійній основі. Ми не вивозимо побутові відходи та сміття, автомобільні покришки. Ми надаємо цікаву ціну вивезення будівельного сміття та відходів. Звертайтесь до наших працівників, щоб задати проблеми, зробити замовлення.